Účast na ČEROZ CUPu a další peníze pro Nadační fond HFU

V sobotu 30. 6. se zástupci HFU zúčastnili charitativní akce ČEROZ CUP, pořádané stejnojmennou firmou, která sdružuje největší obchodní a významné pěstitelské společnosti ovoce a zeleniny střední Evropy.

Sportovního dne v Nymburce se zúčastnilo několik set hostů v čele s významnými sportovci, jako jsou Roman Šebrle, Zuzana Hejnová nebo Antonín Panenka. Zástupci HFU sehráli exhibiční fotbalový zápas 4 na 4, pojatý jako derby ex sparťanských a ex slávistických hráčů. V dresu Slavie se představili její odchovanci – předseda HFU Tomáš Pešír, předseda správní rady Nadačního fondu Hráčské fotbalové unie Ivo Ulich a dále populární fotbalový expert Luděk Zelenka, Martin Müller a David Kalivoda. Letenský celek reprezentovali z řad HFU místopředseda Milan Fukal, člen vedení Luboš Loučka, a také Roman Bednář, Michal Horňák, Luděk Stracený a jako host i Roman Šebrle. Zápas hraný na 2 x 20 minut skončil v parádní náladě nakonec divokým skóre 11:11. Více než o branky šlo ale především o zábavu a o dobrou věc.

Od firmy ČEROZ poputuje přímo na účet Nadačního fondu Hráčské fotbalové unie 80 000 Kč. Peníze budou, jako vždy, využity pro potřebné. Sledovat můžete též transparentní účet Nadačního fondu na adrese: https://ib.fio.cz/ib/transparent?a=2801444639