Novým partnerem HFU se stala společnost AAA Auto

Hráčská fotbalová unie neustále zlepšuje servis pro své členy a s tím souvisí i navazování nových partnerství. To nejnovější jsme stvrdili 23. 1. 2018 podpisem smlouvy se společností AAA Auto, respektive s její dceřinou společností Mototechna, na partnerské akci v pražském Edenu.

HFU tak může svým členům nabídnout další exkluzivní služby. V případě AAA Auto a Mototechny, nabízíme všem našim členům VIP služby a ceny při prodeji i výkupu nových i ojetých vozů a výhodný běžný i operativní leasing. Pro využití těchto služeb stačí jen málo – kontaktovat nás se svým zájmem a být registrovaným členem HFU. Členství v HFU je otevřené všem profesionálním i amatérským fotbalistům – přihlášku můžete jednoduše vyplnit zde.

Společnost AAA Auto, která je již druhým rokem významným partnerem českého fotbalu, působí na českém trhu už 25 let. Ze své základny v ČR expandovala i do dalších zemí. V roce 2007 se dokonce dostala do první desítky největších distributorů automobilů v Evropě. Průměrně nabízí svým zákazníkům až 13 000 vozů denně.

Kromě benefitů pro naše členy nám společnost AAA Auto svěřila do péče i služební vůz značky Škoda Octavia RS, který nás bude doprovázet při cestách do klubů v roce 2018.

Naše další partnery naleznete v sekci PARTNEŘI.

Zpět na zprávy